Events

• Acest eveniment a trecut.

Rezultate Concurs

6 februarie - 15 februarie

ANUNȚ REZULTATE CONCURS

Pe data de 6 februarie 2019 începând cu ora 9.00 ȋn sala B515, corpul B, FEAA, a avut loc concursul (analiza dosarelor candidatei și prelegerea academică) pentru postul de lector universitar poziţia 61 din Statul de funcţiuni al departamentului de Management, Marketing  şi Administrarea Afacerilor, Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor (FEAA), Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” Iași.

La concurs s-au prezentat următorii candidați:

1. candidat GUŢĂ LUCIANA ALEXANDRA

Rezultatele concursului au fost următoarele:

1. candidat GUŢĂ LUCIANA ALEXANDRA
NoteAnaliza dosarului (60%)Prelegere academică (40%)
Medie probe9.6010
Nota finală a concursului

N= 0,6*9.60+0,4*10 = 9,76

REZULTAT CONCURS:

Comisia de concurs propune cu:

5 voturi PENTRU, 0 voturi CONTRA, 0 ABŢINERI, ca OCUPAREA POSTULUI VACANT pentru care s-a organizat concursul să fie făcută de d-na GUŢĂ LUCIANA ALEXANDRA, care a avut rezultatele cele mai bune în urma evaluării activităţii ştiinţifice şi profesionale şi a susţinerii probelor de concurs.

Comisia de concurs este formată din:

Preşedinte:

• Prof. dr. Valentin NIŢĂ, Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași

Membri:

• Prof. dr. Adriana PRODAN,  Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași
  • Conf. dr. Andrei NEŞTIAN,  Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași
  • Conf. dr. Silviu Mihail TIŢĂ,  Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași
  • Conf. dr. Angelica NECULĂESEI,  Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași

Afișat
6.02.2019