Mindcraft Academy by BRD

17 octombrie 2017 - 31 martie 2018

În perioada octombrie 2017-martie 2018, BRD – Groupe Société Générale (Banca Română pentru Dezvoltare) și Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași organizează «Mindcraft Academy by BRD» – un program care oferă studenților acces la stagii de pregătire, ateliere de dezvoltare personală şi profesională în domeniul bancar, evenimente «open days», mentorat și multe alte oportunităţi.

Studenții interesați să participe la «Mindcraft Academy by BRD» trebuie să completeze formularul de candidatură (poate fi descărcat de aici), apoi să îl trimită, alături de CV, pe adresa neculai.cusutura@brd.ro . Înscrierile se fac în perioada 18 octombrie-20 noiembrie 2017.

Prezentarea programului va avea loc Miercuri, 18 Octombrie, ora 16 in sala C505 (Corp C).

Pentru mai multe informatii vă rugăm să îl contactați pe Conf. univ. dr. Alin Andrieș (alin.andries@uaic.ro)

17 octombrie
31 martie 2018
Sit web:

Organizatori

Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași
BRD – Groupe Société Générale (Banca Română pentru Dezvoltare)